WYCIĄG Z REGULAMINU PZHL

PHL

• Sezon zasadniczy: 5 minut w składach: 3 – 3 (zasada ,,Złoty gol”),
    w przypadku braku rozstrzygnięcia: po trzy rzuty karne
  • Mecze ćwierćfinałowe Play Off, mecze półfinałowe Play Off oraz mecze ,,o utrzymanie w PHL’’: 10 minut w składach: 4 – 4 (zasada ,,Złoty gol’’), w przypadku braku rozstrzygnięcia: po pięć rzutów karnych,
  • Mecze finałowe Play Off: 20 minut w składach: 5 – 5, po uprzednim wyczyszczeniu lodu (zasada ,,Złoty gol’’), w przypadku braku rozstrzygnięcia: po pięć rzutów karnych.

PLHK

• Runda zasadnicza – 5 minut, 3×3 zawodniczki, ewentualnie 3 rzuty karne
  • I runda play off – 5 minut, 4×4 zawodniczki, ewentualnie 5 rzutów karnych
  • Półfinały i finał play off – 10 minut, 5×5, ewentualnie 5 rzutów karnych

I LIGA

Mecze Play Off sezonu 2016/2017, będą rozgrywane wg następujących zasad: 

• Jeżeli mecz półfinałowy Play Off, zakończy się remisem, następuje dogrywka 10 minut (bez przygotowania lodu) – zasada ,,Złoty Gol’’, przy 4 zawodnikach w polu każdej z drużyn plus bramkarz. W przypadku gdy dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia, sędzia zarządza wykonywanie po 5 rzutów karnych zgodnie z „Przepisami gry w hokeja na lodzie”.
  • Jeżeli mecz finałowy Play Off, zakończy się remisem, następuje dogrywka 20 minut (po przygotowaniu lodu) – zasada ,,Złoty Gol’’, przy 5 zawodnikach w polu każdej z drużyn plus bramkarz . W przypadku gdy dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia, sędzia zarządza wykonywanie po 5 rzutów karnych zgodnie z „Przepisami gry w hokeja na lodzie”.

CLJ

• Mecz w sezonie zasadniczym trwa 3 x 20 minut, do rozstrzygnięcia – dogrywka
    (5 minut w składach: 3 – 3), rzuty karne (po trzy rzuty karne).
  • Mecze turnieju barażowego i mecze fazy grupowej Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Starszych trwają 3 x 20 minut, do rozstrzygnięcia – dogrywka
    (5 minut w składach: 4 – 4), rzuty karne (po trzy rzuty karne).
  • Mecze półfinałowe, finał oraz mecz o brązowy medal Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Starszych trwają 3 x 20 minut, do rozstrzygnięcia – dogrywka (20 minut w składach: 5 – 5, po wyczyszczeniu lodu), rzuty karne  (po pięć rzutów karnych).

JUNIOR MŁODSZY

• Mecze turnieju barażowego do OOM oraz mecze fazy grupowej Turnieju Finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych) trwają 3 x 20 minut, do rozstrzygnięcia – dogrywka (5 minut w składach: 4 – 4), rzuty karne (po trzy rzuty karne).
  • Mecze półfinałowe, finał oraz mecz o brązowy medal Turnieju Finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych) trwają 3 x 20 minut, do rozstrzygnięcia – dogrywka (20 minut w składach: 5 – 5,
    po wyczyszczeniu lodu), rzuty karne (po pięć rzutów karnych).

MŁODZIK

• Mecze turnieju barażowego oraz mecze fazy grupowej Turnieju Finałowego Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików trwają 3 x 20 minut,
    do rozstrzygnięcia – dogrywka (5 minut w składach: 4 – 4), rzuty karne (po trzy rzuty karne).
  • Mecze półfinałowe, finał oraz mecz o brązowy medal Turnieju Finałowego Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików) trwają 3 x 20 minut, do rozstrzygnięcia – dogrywka (10 minut w składach: 5 – 5, po wyczyszczeniu lodu), rzuty karne (po pięć rzutów karnych).

ŻAK STARSZY

• Mecz w sezonie zasadniczym trwa 3 x 20 minut, do rozstrzygnięcia – w przypadku remisu decyduje seria – trzech rzutów karnych,
  • Mecze turnieju barażowego oraz mecze fazy grupowej Turnieju Finałowego Nieoficjalnych Mistrzostw Polski Żaka Starszego trwają 3 x 20 minut,
  • Mecze półfinałowe, finał oraz mecz o brązowy medal Turnieju Finałowego Nieoficjalnych Mistrzostw Polski Żaka Starszego trwają 3 x 20 minut, do rozstrzygnięcia – dogrywka (10 minut w składach: 5 – 5), rzuty karne (po pięć rzutów karnych).

The reader thought the sentence might college-homework-help.org be complex because dropping them back in the boxes’ is a dependent clause